kosmetyki z Ameryki

Naturalne kosmetyki z Ameryki

Obecnie na polskim rynku coraz większą rolę odgrywają kosmetyki z Ameryki. Istnieje przede wszystkim kilka firm zza oceanu, na które warto zwrócić uwagę. Prezentujemy najważniejsze z nich.

 

Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie, szczupło i atrakcyjnie. Staramy się dbać o siebie, chodzimy do fryzjera i kosmetyczki, ćwiczymy rzeźbę sylwetki, stosujemy różne diety i używamy profesjonalnych, zaufanych kosmetyków. Czy produkty, których używasz są aby na pewno zdrowe. Warto przyjrzeć się kosmetykom, którym ufamy, bo wiele z nich powinno dawno zniknąć z szafki w łazience.

amerykańskie kosmetyki naturalne
Źródło: lifetree.pl

Alternatywą dla starych, sztucznych, pełnych chemii produktów będą poniższe marki naturalnych kosmetyków z Ameryki – organiczne, zdrowe i bezpieczne dla twojej skóry i ciała.

Apivita

Amerykańska marka zajmująca się produkcją naturalnych kosmetyków. W produkcji używają na przykład lawendy, jaśminu, cytrusów, oliwy z oliwek czy miodu pszczelego. Są to kosmetyki hipoalergiczne bezpieczne dla wrażliwej skóry.

Świetnie nawilżają suchą skórę. Apivita w ofercie posiada kosmetyki do ciała i twarzy dla kobiet, mężczyzn, a także i dzieci. Zainwestuj w zdrową, piękną skórę całej rodziny.

100% Pure

Kosmetyki z USA, projektowane w San Jose w Kalifornii, które można zakupić tylko i wyłącznie online. Warto zainteresować się firmą 100% Pure, ponieważ w ofercie mają kosmetyki naturalne również dla noworodków – na przykład olejki, balsamy, szampony czy bańki do kąpieli.

Dla kobiet polecamy produkty do pielęgnacji ciała, w których można znaleźć olejek arganowy, białą herbatę miętową, czerwone wino oraz różne owoce i warzywa. Wszystkie kosmetyki są organiczne i naturalne. Marka przykłada wiele starań do tego, aby nie podrażniać twojej skóry, a wręcz przeciwnie pielęgnować jej naturalne piękno.

Inika

Healthy is beautiful – Zdrowie jest piękne w tłumaczenie z angielskiego sloganu tej amerykańskiej firmy. Inika to certyfikowane, w 100% naturalne, mineralne, botaniczne, kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach i mogą być wykorzystywane przez wegan.

Kosmetyki z Ameryki tego typu to tylko i wyłącznie produkty do make-upu – w pełni nietoksyczne, więc zalecane dla wszystkich kobiet, które chcą poprawić swoją atrakcyjność, ale jednocześnie w zdrowy, bezpieczny sposób. Inika to amerykańskie kosmetyki, ale sprzedawane są na cały świat. W przypadku zakupu na kwotę ponad 100$ oferowana jest dostawa gratis na wszystkie kontynenty.

Amara Halal Cosmetics

Ciekawa amerykańska firma produkująca kosmetyki naturalne to właśnie Amara Halal Cosmetics. W produkcji kosmetyków nie używa się alkoholu, tak samo jak nie testuje się produktów na zwierzętach, tak aby nawet muzułmanki mogły poprawiać swój wygląd i jednocześnie trzymać się zasad wyznawanej religii.

Kosmetyki te są zalecane dla wszystkich kobiet, wszystkich wyznań, ponieważ są nie tylko wolne od alkoholu, ale i od chemii, sztucznych związków, glutenu czy produktów petrochemicznych. Marka zajmuje się produkcją kosmetyków tylko do make-upu.

Wyżej wymienione marki amerykańskich kosmetyków naturalnych coraz częściej można dostać w sklepach internetowych, a także najlepszych drogeriach z kosmetykami ekologicznymi. Niewątpliwie warto po nie sięgnąć i wypróbować skuteczności działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.